KOOPERATİFLERİMİZDE GENEL KURUL TOPLANTILARI BAŞLADI

S.S. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 67. Olağan Genel Kurul Toplantısı 29.07.2017  Cumartesi günü Adapazarı’nda yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 27.07.2017  Perşembe günü Ereğli’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Erciş Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 25.07.2017  Salı günü Erciş’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.
Ayrıca, Denetim Kurulu seçimi yapılmış ve 4 yıl süre ile Denetim Kurulu asil üyeliğine Ali VAROL, Osman KELEŞ, Abdülhamit AVCI ve yedek üyeliğe Sinan ÜNAL, Mutullah BİLİCİ, Fethi ÜNAL  seçilmişlerdir. 

S.S. Yozgat Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı 21.07.2017  Cuma günü Yozgat’ta yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 64. Olağan Genel Kurul Toplantısı 19.07.2017 Çarşamba günü Alpullu’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilânço ve gelir tablosu hesapları tasdik edilmiştir.


S.S. Muş Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 34. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16.07.2017  Pazar günü Muş’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.


S.S. Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 32. Olağan Genel Kurul Toplantısı 14.07.2017  Cuma günü Ağrı’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.


S.S. Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 66. Olağan Genel Kurul Toplantısı 07.07.2017  Cuma günü Turhal’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Samsun Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 04.07.2017  Salı günü Samsun’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Uşak Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 65. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11.06.2017  Pazar günü Uşak’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Sivas Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı 25.05.2017 Perşembe günü Sivas’ta yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca, Denetim Kurulu seçimi yapılmış ve 4 yıl süre ile Denetim Kurulu asil üyeliğine Mehmet YILMAZ, İsmet YILDIZ, Yusuf İLBEY ve yedek üyeliğe Murat YILDIZ, Muzaffer ÖZKAN, Vedat KARAHAN seçilmişlerdir. 

S.S. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 64. Olağan Genel Kurul Toplantısı 25.05.2017 Perşembe günü Kayseri’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca;  Yönetim Kuruluna asil olarak 4 yıl süreyle Hüseyin AKAY, Harun HALICI, Halis LEKTEMUR, Avni HOKKAÖMEROĞLU, Hurşit DEDE, Denetçi asil olarak 4 yıl süreyle Kaan SAVRUK (Nitelikli Denetçi), Menderes BARAN, Mehmet GÜNTAY seçilmişlerdir. 


S.S. Elbistan Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24.05.2017  Çarşamba günü Elbistan’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca;  Denetçi asil olarak 4 yıl süreyle Turan YILDIZ (Nitelikli Denetçi), Ramazan ŞAHİN, İsmet TANRIVERDİ seçilmişlerdir. 


S.S. Elazığ Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 63. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23.05.2017  Salı günü Elazığ’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca;  Yönetim Kurulu Üyelerinden Mesut ÖZDEMİR Genel Kurul kararıyla görevinden alınmıştır. 


S.S. Malatya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 61. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23.05.2017  Salı günü Malatya’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.


S.S. Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 37. Olağan Genel Kurul Toplantısı 18.05.2017  Perşembe günü Afyonkarahisar’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca;  Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Nuri OYNAĞANLI görevinden alınmıştır. 


S.S. Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 49. Olağan Genel Kurul Toplantısı 17.05.2017  Çarşamba günü Dinar’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca;  Denetçi olarak Süleyman GÜNEŞ, Mehmet SARI, Murat ATAŞ seçilmişlerdir.


S.S. Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 66. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16.05.2017  Salı günü Eskişehir’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş olup hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca; Metin TUNABOY, Ali Rıza KOCA ve İsmail AKTAŞ Denetçi olarak seçilmişlerdir.

S.S. Çorum Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 15.05.2017  Pazartesi günü Çorum’ da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı 10.05.2017  Çarşamba günü Kırşehir’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş olup hesaplar tasdik edilmiştir. 


S.S. Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 65. Olağan Genel Kurul Toplantısı 08.05.2017  Pazartesi günü Kütahya’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş olup hesaplar tasdik edilmiştir. 


S.S. Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 64. Olağan Genel Kurul Toplantısı 26.04.2017  Çarşamba günü Burdur’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş olup hesaplar tasdik edilmiştir.


S.S. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 55. Olağan Genel Kurul Toplantısı 30.04.2017  Pazar günü Ankara’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş olup hesaplar tasdik edilmiştir. Ayrıca; M. Muhittin BIYIKOĞLU, Ekrem YILMAZ, Ziya AKYÜZ, Zekai KÖSEOĞLU ve Zekayi KAYA 4 yıl süreyle Yönetim Kuruluna seçilmişlerdir. 

Haberi Paylaş: