KOOPERATİF MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Birliğimize bağlı Pancar Ekicileri Kooperatif Müdürleriyle kooperatiflerimizin genel mali durumları üzerine toplantı yapıldı.

08-11 Kasım 2018 tarihleri arası Antalya’da düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Taner Taşpınar, Genel Müdür Yardımcımız Necmi Kurt, birim müdürlerimiz ve kooperatif müdürleri katıldı.Kooperatiflerimizin 2019 Yılı muhtelif malzeme ihtiyaçlarına ilişkin mubayaaları, Kooperatiflerimizin genel mali durumlarının değerlendirilmesine ilişkin görüşmelerin yapıldığı toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Taner Taşpınar, “ Ülke olarak ekonomik dış baskılardan kurtulmak adına üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmek zorundayız. Bizler ekmeğini alın teri ile kazanan yüzbinlerce çiftçimize hizmet etmekteyiz.  Onların elini rahatlatan ve piyasayı düzenleyen kooperatif birliği olmanın farkındayız. Hizmet noktasında daha iyi seviyelere gelmek için gayret etmekten ve çalışmadan ödün vermeyeceğiz. Kooperatif müdürleri olarak bölgenizdeki çiftçilerimiz için daha verimli çalışmalara imza atmanızı beklemekteyiz” dedi.

Ayrıca Genel Müdür Yardımcımız Necmi Kurt da Teftiş ile ilgili konulara değinirken Muhasebe ve Finansman Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü de konularında bilgilendirmelerde bulundu.
Haberi Paylaş: