KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİZE KILAVUZLUK EDİYOR

Türk Standartları Enstitüsü’nün Belgelendirme Merkezi tarafından “Pankobirlik Kalite Yönetim Sistemi” çalışmaları kapsamında TS EN ISO 9001 2008 belgesinden TS EN ISO 9001 2015 belgesine geçiş yapıldı.

Yapılan incelemelerin ardından değerlendirme toplantısı yapıldı. Burada konuşan, Belgelendirme Merkezi Başkanlığı Baş Tetkikçi Reşit Yazıcıoğlu “İnsan faktörünün olduğu yerlerde riskler kaçınılmazdır. Bizler bu riskleri ön görerek önleyici tedbirleri almak zorundayız. Çalışan kişiler için uygun şartlar yaratmak adına hem hukuka hem de günümüz şartlarına göre uygun olarak bu tedbirleri almaya çalışıyoruz. Burada yaptığımız incelemeler sonucunda herhangi bir sorunla karşılaşmadığımızı ifade etmek istiyorum. Verimli ve olumlu bir inceleme gerçekleştirdik. Türk tarımın öncüsü olan Pankobirlik’e yaptığı çalışmalar için teşekkür ederiz.” dedi.

Genel Müdür Yardımcımız Necmi Kurt ise “Kalite yönetim sistemi bize kılavuzluk ediyor. Çalışmalarımızı daha verimli ve kaliteli olarak yürütmemizi sağlıyor. Kurum olarak her türlü eğitime önem veriyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz.” dedi.

Haberi Paylaş: