.S.S. Muş Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 37. Olağan Genel Kurul Toplantısı 17.09.2020 Perşembe günü Muş’ta yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Denetçiler seçimi yapılmış, Denetçilerin asil üyeliklerine; Seyithan KOÇLARDAN, Davut AKOVA ve Fehmi SUBAŞI seçilmişlerdir.

S.S. Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 35. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16.09.2020 Çarşamba günü Ağrı’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Erciş Pancar Ekicileri Kooperatifi’
nin 30. Olağan Genel Kurul Toplantısı 15.09.2020 Salı günü Erciş’te yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Yönetim Kurulu seçimi yapılmış, Yönetim Kurulu asil üyeliklerine; Faruk ÜNAL, Ömer Faruk BEDİRHANOĞLU, Şaban COŞKUN, Muhittin DURSUN ve İzzet BATMAZ seçilmişlerdir.

S.S. Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 67. Olağan Genel Kurul Toplantısı 13.09.2020 Pazar günü Alpullu’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Yönetim Kurulu ve Denetçiler seçimi yapılmış, Yönetim Kurulu asil üyeliklerine; Ramis ÖZGEN, Semih GÜN, Vedat DAL, Hasan Tahsin ONAT ve Doğan ÖZCAN, Denetçilerin asil üyeliklerine; Erol DÜBEK, Cemal BİRİNCİ ve Fikret ÖZER seçilmişlerdir.

S.S. Balıkesir-Bursa Pancar Ekicileri Kooperatifi’
nin 67. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11.09.2020 Cuma günü Balıkesir’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. Denetçiler seçimi yapılmış, Denetçilerin asil üyeliklerine; Nuri KARACA, Yaşar GÜNGÖR ve İlhan GÜRKAŞ seçilmişlerdir.

S.S. Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi
’nin 69. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11.09.2020 Cuma günü Eskişehir’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi
’nin 70. Olağan Genel Kurul Toplantısı 10.09.2020 Perşembe günü Adapazarı’nda yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Bor Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 36. Olağan Genel Kurul Toplantısı 07.09.2020 Pazartesi günü Bor’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

S.S. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 67. Olağan Genel Kurul Toplantısı 26.08.2020 Çarşamba günü Kayseri’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir.

Haberi Paylaş: