PANKOBİRLİK PERSONEL LİSTESİ

# ADI SOYADI GÖREVİ
1 Taner Taşpınar Genel Müdür
2 Necmi Kurt Genel Müdür Yardımcısı (İdari)
3 Sezer Şen Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)
4 Alkım Aydaş Baş Hukuk Müşaviri
5 Turgut Ağırnaslıgil Yatırım ve Proje Müdürü
6 Eşref Dikmen Kooperatifler ve İştirakler Müdürü
7 Yüksel Altun Personel Müdürü
8 Selçuk Pınar Muhasebe ve Finansman Müdürü
9 Erdal Gürhan Başmüfettiş
10 Nurdan Altıntaş Bilgi işlem Müdürü
11 Kemal Tengilimoğlu Sosyal ve İd. İşl. Müd. V.
12 Özhan Canoler Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Müd.Yrd.
13 Abdurrahim Tufan Palalı Kalite Kontrol Müdür Yrd.
14 Mustafa Serdar Çalışkan Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Müd.Yrd.
15 Selçuk Ersoy Tohum, Fide, Fidan Tedarik Müd. Yard.
16 Dursun Mehmet Güler Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Müd.Yrd.
17 Bünyamin Erkoyuncu Hukuk Müşaviri
18 Hasan Uzun Muhasebe ve Finansman Müd. Yrd.
19 Şehzade Aksoy Müfettiş
20 Muharrem Kahraman Müfettiş
21 Rasim Serdar Asıliskender Tarımsal Mek.Pazarlama Müd.Yrd.
22 Serkan Özsoy Yem ve Yem Katkı Maddeleri Paz. Müd.Yrd.
23 Mehmet Dölek Tohum, Fide, Fidan Paz. Müd. Yard.
24 Berkan Durğan Özel Güvenlik Amiri
25 Gülden Yalçınkaya Eğitim ve Organizasyon Uzmanı
26 Banu Canoler İletişim ve Arşiv Uzmanı
27 Murat Demirçelik Bilgiişlem Uzmanı(Bakım ve Destek)
28 Murathan Müjde Bilgiişlem Uzmanı(Eğitim ve Destek)
29 Nuri Burmalı Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Uzmanı
30 Levent Kayaalp Kooperatifler Uzmanı
31 Şerafettin Öztürk Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
32 Seçil Nur Arı Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
33 Bora Yüret Bilgiişlem Uzmanı (Veri Tabanı Yönt.)
34 Haşim Akşit Basın Yayın Uzmanı
35 Murat Akar Mevzuat ve Standart Uzmanı
36 Berrak Deniz Taşdemir Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Uzm.
37 Kerem Ünal Tohum, Fide, Fidan Tedarik Uzmanı
38 Murat Akın Kalite Kontrol Uzmanı
39 Ahmet Doğanlı Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Uzmanı
40 Tuğba Akca Bütçe ve Finansman Uzmanı
41 Şermin Türkmen Personel Uzmanı
42 Ekrem Özyiğit Muhasebe Uzmanı
43 Kenan Saçlı Müfettiş Yardımcısı
44 Bekir Uludağ Müfettiş Yardımcısı
45 Burak Karaduman Müfettiş Yardımcısı
46 Serkan Bircan Müfettiş Yardımcısı
47 Burak Necati Köseoğlu Müfettiş Yardımcısı
48 Ömer Faruk Ekin Bilgiişlem Uzmanı(Sistem ve Teknoloji)
49 Mehmet Kılıç Bilgiişlem Uzmanı (Veri Tabanı Yönt.)
50 Taşkın Eroğlu Editör
51 Mubaraz Mohammed Bilgiişlem Uzmanı(Sistem ve Teknoloji)
52 Fatma Yılmaz Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Şefi
53 Arif Ulaş Akaryakıt ve Madeni Yağlar Tedarik Şefi
54 Ercan Bolatlı Muhasebe Şefi
55 Ferhat Süreyya Bayır Kooperatifler Şefi
56 Simer Durgun Kalite Kontrol Şefi
57 Nazlı Sarı Personel Şefi
58 İlker Helvacı Bilgiişlem Şefi(Bakım ve Destek)
59 Meral Gürs Yönetim Kurulu Sekreteri
60 Buket Altınorak Erdem Muhasebe Memuru
61 Emine Duman Yem ve Yem Katkı Maddeleri Ted. Memuru
62 Çiğdem Derinöz Muhasebe Memuru
63 Burçin Akbaş Personel Memuru
64 Eren Mutlu Kooperatifler Memuru
65 Müyesser Özdeniz Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Memuru
66 Emine Sıla Koç Muhasebe Memuru
67 Damla Mavili Çakır Personel Memuru
68 Kaan Sıtkı Kayhan İstatistik Memuru
69 Savaş Yetik Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Memuru
70 Tamer Erdem Sağ.Güv. Ve Ulaşım Hizmetleri Memuru
71 Mustafa Ahmet Karaköse Büro Memuru(Hukuk)
72 Ceyda Ertürk Çalık Uluslararası İlişkiler Memuru
73 Ali Aydoğan Ofis ve Mutfak Hizmetleri Memuru
74 Ferhat Sarıtaş İletişim Memuru
75 Burcu Öztürk İletişim ve Arşiv Memuru
76 Murat Atamer Arşiv Memuru
77 Leyla Altınok İletişim ve Arşiv Memuru
78 Evren Orman Güvenlik Görevlisi
79 Hacı Osman Gezer Şoför (Gen. Müd. Yrd.)
80 Hatip Mehmet Maraş Baş Şoför
81 Arap Cingöz Ofis Hizmetlisi
82 Soner Yıldırım Şoför
83 Fehmi Büyükçiftçi Ofis Hizmetlisi
84 Meftun Erdem Ofis Hizmetlisi
85 Cebbar Gedik Aşçı
86 Hamza Şen Aşçı Yardımcısı
87 Uluhan Yılmaz Garson
88 Mahmut Batmaz Güvenlik Görevlisi
89 Mehmet Ali Kafasıbüyük Tarımsal Mekan. Paz. Satış Elemanı
90 Abdurrahman Akar Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
91 Samet Öztürk Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
92 Ulaş Şadan Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
93 Mahmut Orhun Cellek Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
94 Ali Aytuğ Demir Tarımsal Mekanizasyon Paz. Satış Elemanı
95 Mehmet Ali Silay Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
96 Ali Dikici Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
97 Emre Toker Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Memuru
98 Pınar Turanlı