PANKOBİRLİK PERSONEL LİSTESİ

# ADI SOYADI GÖREVİ
1 Taner Taşpınar Yönetim Kur. Başk. Başdanışmanı
2 Ayhan Işık Genel Müdür Yardımcısı (Zirai) Genel Müdür Vekili
3 Eşref Dikmen Genel Müdür Yardımcısı (İdari)
4 Erdal Gürhan Teftiş Kurulu Başkanı
5 Yüksel Altun Personel Müdürü
6 Şehzade Aksoy Muhasebe ve Finansman Müdürü
7 Levent Kayaalp Yatırım-Proje ve İştirakler Müdürü
8 Alkım Aydaş Baş Hukuk Müşaviri
9 Mahir Akgün Bitki Besleme Ürünleri Müd. Yrd. Satınalma ve Pazarlama Müd. V.
10 Abdurrahim Tufan Palalı Kalite Kontrol Müdür Yrd.
11 Murat Akar İştirakler Müd. Yrd.
12 Mustafa Serdar Çalışkan Tarımsal Mekanizasyon Müd.Yrd.
13 Selçuk Ersoy Tohum Fide Fidan İşleri Müd. Yrd.
14 Rasim Serdar Asıliskender Sulama Sistemleri Müd. Yrd.
15 Şerafettin Öztürk Bilgi İşlem Müd.Yrd.
16 Berrak Deniz Taşdemir Hayvancılık Ürün. Müd. Yrd.
17 Ahmet Doğanlı Yatırım-Proje Müd. Yrd.
18 Yaşar Aydın Pazarlama Müd. Yrd.
19 Tuğba Akca Muhasebe ve Finansman Müdür Yrd.
20 Bekir Uludağ Muhasebe ve Finansman Müdür Yrd.
21 Muharrem Kahraman Müfettiş
22 Kenan Saçlı Müfettiş
23 Burak Karaduman Müfettiş
24 Serkan Bircan Müfettiş
25 Burak Necati Köseoğlu Müfettiş
26 Ekrem Akkaya Müfettiş
27 Bünyamin Erkoyuncu Hukuk Müşaviri
28 Murat Demirçelik Teknik Destek ve Eğitim Uzmanı
29 Murathan Müjde Teknik Destek ve Eğitim Uzmanı
30 Nuri Burmalı Bitki Koruma Ürünleri Uzmanı
31 Haşim Akşit Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Uzmanı
32 Murat Akın Hayvancılık Ürünleri Uzmanı
33 Taşkın Eroğlu Editör
34 Barbaros H. Demirkıran Veri Tabanı Yönetim Uzmanı
35 Özge Ceylan Yazılım Uzmanı
36 Arif Ulaş Petrol Ürünleri Uzmanı
37 Emine Eylül Polat Yazılım Uzmanı
38 Sercan Gezer Sistem ve Teknoloji Uzmanı
39 Ömer Abay Yazılım Uzmanı
40 Ercan Bolatlı Muhasebe ve Finansman Uzmanı
41 Nazlı Sarı Personel Uzmanı
42 Savaş Yetik Bitki Besleme Ürünleri Şefi
43 Rifat Kepildek Tohum Fide Fidan İşleri Şefi
44 Fatma Yılmaz Hayvancılık Ürünleri Şefi
45 Eren Mutlu İştirakler Şefi
46 Damla Mavili Çakır Personel Şefi
47 Çiğdem Derinöz Muhasebe Şefi
48 Emre Toker Tarımsal Mekanizasyon Şefi
49 Pınar Öztürk Petrol Ürünleri Şefi
50 Tamer Erdem Sosyal ve İdari İşler Şefi
51 Ferhat Sarıtaş İletişim ve Arşiv Şefi
52 Ceyda Ertürk Çalık Sulama Sistemleri Şefi
53 İlker Helvacı Teknik Destek Şefi
54 Pınar Turanlı Tarımsal Mekanizasyon Memuru
55 Ayşe Pehlivanlı Yönetici Asistanı
56 Muhsin Arif Akkaya Yönetici Asistanı
57 Nuray Karacan Satınalma ve Pazarlama Memuru
58 Buket Altınorak Erdem Muhasebe Memuru
59 Emine Duman Hayvancılık Ürünleri Memuru
60 Emine Sıla Karakaş Muhasebe Memuru
61 Nuriye Melis Küçük Bilgi İşlem Memuru
62 Ünal Cem Yıldırım Kalite Kontrol Memuru
63 Bengü Cihangiroğlu Hukuk İşleri Memuru
64 Yasemin Kurt Muhasebe Memuru
65 Şeyma Kahveci Akkaya Bitki Koruma Ürünleri Memuru
66 Mustafa Ahmet Karaköse Bitki Besleme Ürünleri Memuru
67 Pelin Güçer Muhasebe Memuru
68 Özlem Altan Demir İletişim ve Arşiv Memuru
69 Murat Atamer İletişim ve Arşiv Memuru
70 Hatip Mehmet Maraş İletişim ve Arşiv Memuru
71 Soner Yıldırım Şoför
72 Meftun Erdem Ofis Memuru (GM)
73 Cebbar Gedik Aşçı
74 Hamza Şen Aşçı
75 Uluhan Yılmaz Mutfak Hizmetlisi
76 Mahmut Batmaz Güvenlik Görevlisi