PANKOBİRLİK PERSONEL LİSTESİ

# ADI SOYADI GÖREVİ
1 Taner Taşpınar Genel Müdür
2 Necmi Kurt Genel Müdür Yardımcısı (İdari)
3 Sezer Şen Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)
4 Alkım Aydaş Baş Hukuk Müşaviri
5 Turgut Ağırnaslıgil Yatırım ve Proje Müdürü
6 Eşref Dikmen Kooperatifler ve İştirakler Müdürü
7 Yüksel Altun Personel Müdürü
8 Selçuk Pınar Muhasebe ve Finansman Müdürü
9 Erdal Gürhan Başmüfettiş
10 Nurdan Altıntaş Bilgi işlem Müdürü
11 Kemal Tengilimoğlu Sosyal ve İd. İşl. Müd. V.
12 Özhan Canoler Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Müd.Yrd.
13 Abdurrahim Tufan Palalı Kalite Kontrol Müdür Yrd.
14 Mustafa Serdar Çalışkan Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Müd.Yrd.
15 Selçuk Ersoy Tohum, Fide, Fidan Tedarik Müd. Yard.
16 Dursun Mehmet Güler Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Müd.Yrd.
17 Serkan Özsoy Yem ve Yem Katkı Maddeleri Paz. Müd.Yrd.
18 Hasan Uzun Muhasebe ve Finansman Müd. Yrd.
19 Rasim Serdar Asıliskender Tarımsal Mek.Pazarlama Müd.Yrd.
20 Mehmet Dölek Tohum, Fide, Fidan Paz. Müd. Yard.
21 Bünyamin Erkoyuncu Hukuk Müşaviri
22 Şehzade Aksoy Müfettiş
23 Berkan Durğan Özel Güvenlik Amiri
24 Gülden Yalçınkaya Eğitim ve Organizasyon Uzmanı
25 Banu Canoler İletişim ve Arşiv Uzmanı
26 Murat Demirçelik Bilgiişlem Uzmanı(Bakım ve Destek)
27 Murathan Müjde Bilgiişlem Uzmanı(Eğitim ve Destek)
28 Nuri Burmalı Bitki Koruma Ürünleri Tedarik Uzmanı
29 Levent Kayaalp Kooperatifler Uzmanı
30 Şerafettin Öztürk Bilgiişlem Uzmanı (Yazılım)
31 Haşim Akşit Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Uzmanı
32 Murat Akar Mevzuat ve Standart Uzmanı
33 Berrak Deniz Taşdemir Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Uzm.
34 Kerem Ünal Tohum, Fide, Fidan Tedarik Uzmanı
35 Murat Akın Kalite Kontrol Uzmanı
36 Ahmet Doğanlı Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Uzmanı
37 Tuğba Akca Bütçe ve Finansman Uzmanı
38 Şermin Türkmen Personel Uzmanı
39 Kenan Saçlı Müfettiş Yardımcısı
40 Bekir Uludağ Müfettiş Yardımcısı
41 Burak Karaduman Müfettiş Yardımcısı
42 Serkan Bircan Müfettiş Yardımcısı
43 Burak Necati Köseoğlu Müfettiş Yardımcısı
44 Taşkın Eroğlu Uzman Editör
45 Abdurrahman Akar Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
46 Samet Öztürk Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
47 Ulaş Şadan Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
48 Mahmut Orhun Cellek Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
49 Ali Aytuğ Demir Tarımsal Mekanizasyon Paz. Satış Elemanı
50 Mehmet Ali Silay Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
51 Ali Dikici Yem ve Yem Katkı Mad.Paz. Satış Elemanı
52 Mubaraz Mohammed Bilgi İşlem Uzmanı (Sistem ve Teknoloji)
53 Barbaros H. Demirkıran Bilgisayar Mühendisi (Veri Tabanı Uzm.)
54 Fatma Yılmaz Yem ve Yem Katkı Maddeleri Tedarik Şefi
55 Arif Ulaş Akaryakıt ve Madeni Yağlar Tedarik Şefi
56 Ercan Bolatlı Muhasebe Şefi
57 Ferhat Süreyya Bayır Kooperatifler Şefi
58 Simer Durgun Kalite Kontrol Şefi
59 Nazlı Sarı Personel Şefi
60 İlker Helvacı Bilgiişlem Şefi (Bakım ve Destek)
61 Meral Gürs Yönetim Kurulu Sekreteri
62 Buket Altınorak Erdem Muhasebe Memuru
63 Emine Duman Yem ve Yem Katkı Maddeleri Ted. Memuru
64 Çiğdem Derinöz Muhasebe Memuru
65 Burçin Akbaş Personel Memuru
66 Emine Sıla Karakaş Muhasebe Memuru
67 Damla Mavili Çakır Personel Memuru
68 Kaan Sıtkı Kayhan İstatistik Memuru
69 Savaş Yetik Gübre ve Bitki Bes.Ürünleri Ted. Memuru
70 Tamer Erdem Sağ.Güv. Ve Ulaşım Hizmetleri Memuru
71 Mustafa Ahmet Karaköse Büro Memuru (Hukuk)
72 Ceyda Ertürk Çalık Uluslararası İlişkiler Memuru
73 Emre Toker Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Memuru
74 Ali Aydoğan Ofis ve Mutfak Hizmetleri Memuru
75 Ferhat Sarıtaş İletişim Memuru
76 Burcu Öztürk İletişim ve Arşiv Memuru
77 Murat Atamer Arşiv Memuru
78 Leyla Altınok İletişim ve Arşiv Memuru
79 Hatip Mehmet Maraş Baş Şoför
80 Arap Cingöz Ofis Hizmetlisi
81 Soner Yıldırım Şoför
82 Fehmi Büyükçiftçi Ofis Hizmetlisi
83 Meftun Erdem Ofis Hizmetlisi
84 Cebbar Gedik Aşçı
85 Hamza Şen Aşçı Yardımcısı
86 Uluhan Yılmaz Garson
87 Mahmut Batmaz Güvenlik Görevlisi
88 Pınar Turanlı Tarımsal Mekanizasyon Tedarik Memuru
89 Pelin Güçer Muhasebe Memuru
90 Kadriye Dadaş Muhaberat Memuru (Teftiş)
91 Pınar Öztürk Ziraat Mühendisi
92 Kübra Çakmak Bilgisayar Mühendisi
93 Kadir Kanak Bilgisayar Mühendisi
94 Özge Ceylan Bilgisayar Mühendisi
95 Ceren Ayvaz Yönetici Asistanı
96 Selim Müjdeci Muhasebe Memuru
97 Harun Kocabey Muhasebe Memuru